Генпрокурор підписав подання на притягнення Дубневича до кримінальної відповідальності

17 жовтня 2019 Кримінал, Політика
Share Button
Ярослав Дубневич
Генеральний прокурор України Руслан Рябошапка підписав та скерував до Верховної Ради України подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України дев’ятого скликання Ярослава Дубневича.

Про це інформує пресслужба ГПУ.

САП зібрала достатньо доказів для повідомлення про підозру Дубневичу за ч. 5 ст. 191 КК України (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем). За даними слідства, депутат завдав збитків державі на суму 93 млн 277 тис. гривень.

Слідством зібрало достатньо доказів, які дають підстави підозрювати, що, будучи нардепом України 8 скликання та перебуваючи на посаді голови Комітету ВР з питань транспорту, Дубневич був обізнаним про фінансовий стан Укрзалізниці, зокрема його потреби при проведенні державних закупівель, а також мав вплив на засновників та посадових осіб ПАТ, яке є єдиним виробником стрілочних переводів, башмакоскидачів, пристроїв зрівнювальних, рамних рейок, хрестовин, контррейкових рейок та комплектів роздільного скріплення.

Читайте також: Страшилка про те, що директор ДБР стане всемогутнім – чиста маніпуляція

«Докази свідчать, що зазначена особа зі спільниками вивчила та проаналізувала попит і ціни на ринку стрілочних переводів та прийняла рішення заволодіти коштами Філії «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Укрзалізниця», – повідомляє ГПУ.

За даними слідства, кошти від угоди отримали контрольовані депутатом та його спільниками компанії «через узгоджене завищення ціни під час реалізації стрілочної продукції», а сам Дубневич неодноразово використав службове становище «в інтересах пов’язаних з ним осіб».

Генпрокурор просить Верховну Раду дати згоду на притягнення Дубневича до кримінальної відповідальності.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі