Колишній «беркутівець» очолить поліцію Львівщини?

03 вересня 2019 Кримінал
Share Button
Василь Віконський. Фото: https://ye.ua
Керівником поліції Львівської області планують призначити Василя Віконського, який в минулому 14 років прослужив у «Беркуті» і дослужився до заступника командира роти.

Про це повідомила місцева активістка Наталія Шелестак.

За її словами, Віконський під час атестації був рекомендований до звільнення і поновився в поліцію через суд. «Далі стрімка кар’єра – очолив управління Хмельницької області, а на сьогодні – йде керівником Львівщини. Був в АТО», – пише Шелестак.

Бувший беркутовець очолить Поліцію Львівщини? Кілька днів тому на колегії головний поліціант України Князєв заявив, що…

Gepostet von Наталія Шелестак am Dienstag, 3. September 2019

«Знаючи відношення львів’ян до «Беркута» – призначати «беркутівця» керівником – це 80 левел! І ще, з перевірених джерел, мені відомо, що це призначення лобіював пан Чеботар. Той, що вчив Авакова молодшого рюкзаки купувати. І про якого пан Пісний кіно знімав. Але досі прокуратура надежної оцінки не надала. Але що мене дивує, коли і Аваков досі міністр», – обурюється активістка.

Журналістка Вікторія Балицька теж звернула увагу на можливе призначення.

В колах поліцейських активно обговорюють хто може очолити поліцію Львівщини. Кажуть, що один із претендентів (з-поміж…

Gepostet von Віка Балицька am Montag, 26. August 2019

Нагадаємо, нещодавно на колегії головний поліціант України Сергій Князєв заявив, що Львів пасе задніх і має низькі показники роботи (як і ще кілька областей) і тому керівники будуть звільнені, зокрема, і Валерій Середа.

Водночас Наталія Шелестак каже, що така заява не відповідає дійсності. «Явно є проблеми, але називати роботу області однією з найгірших в Україні – це демотивувати всіх, хто нормально працює, зокрема, розшук, який на моє переконання працює добре», – заявила активістка.

Нагадаємо, минулого тижня ексочільник поліції Львівської області Валерій Середа очолив Департамент забезпечення діяльності Голови Національної поліції України.

Довідково.

Василь Віконський пропрацював у силовому блоці 14 років: з 15 березня 2003 року був призначений працівником міліції роти особливого призначення «Беркут». У спецпідрозділі «Беркут» працював на різних посадах – від старшого сержанта аж до капітана. З березня 2014 року став заступником командира роти у «Беркуті».

Уже незабаром спецпідрозділ був ліквідований в Україні. Тоді ж була створена рота міліції особливого призначення, а Віконський був призначений командиром.

31 грудня 2014 року Василь Віконський став заступником начальника УМВС з громадської безпеки. 7 листопада 2015 року міліцію ліквідували, тоді Віконського голова Нацполіції Хатія Деканоідзе призначила заступником начальника поліції ГУ НП в Івано-Франківській області.

Під час переатестації, в процесі реформи міліції у поліцію, атестаційна комісія 14 червня 2016 року вирішила, що Василь Васильович «підлягає звільненню» із правоохоронних органів за невідповідність займаній посаді.

Однак, через суд він довів, що має право працювати в оновленій поліції. На початку листопада минулого року суд виніс постанову, у якій скасував рішення Центральної атестаційної комісії. Таким чином, залишивши Віконського на займаній посаді.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі