На Тернопільщині ректорові університету відірвало кисть через вибух бомби

04 вересня 2019 Кримінал
Share Button
Фото: te.20minut.ua
Зранку 4 вересня на подвір'ї ректора Тернопільського національного економічного університету Андрія Крисоватого у селі Петриків пролунав вибух. Є потерпілі. На місці працює швидка та поліція.

Про це місцевому виданню «20 хвилин» стало відомо із власних джерел.

«Невідомі закинули пакет із невідомим начинням. Ректор Андрій Крисоватий підняв його. А той вибухнув у руках. Дружина господаря без свідомості. Дві карети швидких забрали потерпілих у лікарню, травми дуже серйозні», – розповідають очевидці.

Працюють також піротехніки та кінологи. Вулиця Тернопільська у селі Петриків повністю заблокована. Правоохоронці нічого не коментують. Стало відомо, що неподалік місця вибуху знайшли записку, яку залишили, ймовірно, організатори. Сусід Павло розповідає, що почув сильний вибух.

«Вибух був настільки потужний, що його було чути навіть через пластикові вікна. У ректора сильно пошкоджена рука, а його дружина трималася за обличчя. Було дуже багато крові», – поділився сусід Павло.

Ще один сусід Петро Михайлович сказав, що вибухівка, ймовірно, була із пластику.

Фото: te.20minut.ua

«Кажуть, що ректор побачив пакет біля воріт і йшов до нього, – пояснив пан Петро. – Оксана, дружина його, сказала: «Андрію, не чіпай. То може бути вибухівка». А він, на своє лихо, зачепив. Схоже, що це пластикова бомба. Далі я побачив, що чоловік лежить на дорозі. Оксана вся в крові. Не знаю, як її очі. Андрій лежав, кисть руки була відірвана. Він благав: «Сусіди, поможіть». Швидка їхала дуже довго. Тут номери будинків дуже по-складному розставлені.  Сусід каже, що біля будинку купа осколків від вибухівки, вони схожі на пластик.  Потерпілих госпіталізували в обласну лікарню».

«Стан важкий, надаємо всебічну допомогу, – коментує головний лікар Тернопільської університетської лікарні Василь Бліхар.  Як повідомляють у центрі екстреної медичної допомоги, виклик на гарячу лінію поступив о 07.50».

«На місце одразу виїхали дві бригади медиків, – каже заступниця директора з медичної роботи Центру екстреної медичної допомоги Ганна Мончак. – Двоє потерпілих були у важкому стані. В обох – важкі травми. Їх доставили до обласної лікарні. Наразі очікуємо коментар від ГУНП в Тернопільській області».

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі