Повернулася з Польщі: рідні розповіли про померлу породіллю

31 березня 2020 Кримінал, Львів
Share Button
Рідні 37-річної мешканки Болехова, котра померла в обласному пологовому 30 березня, не вірять, що її хвороба пов’язана з візитом за кордон.

Після кількох тижнів перебування в обласному пологовому Івано-Франківська  померла жінка. Медики повідомили, що перед цим вона повернулася з Польщі. Про це повідомляє galka.if.ua.

Сестра померлої жінки  розповіла, що її 37-річна родичка повернулася в Україну з Польщі ще 20 листопада 2019 року, та показала відмітки у паспорті померлої.

“Сестра поїхала у пологовий 10 березня, через високий тиск і ожиріння її взяли на збереження. Все було добре. Потім з її палати забрали двох вагітних жінок з температурою, почали все дезінфікувати. 29 числа їй стало гірше, але лікарі не казали, що з нею. Народила дитину. Від початку госпіталізації ні я, ні мама її не бачили – ми тільки передавали передачі на першому поверсі через санітарок. 30 березня вона померла”, – розповіла Оксана С.

“Коли вона прийшла на первинну госпіталізацію – то не звернула на це увагу,  і не сказала, що була за кордоном. В нас настороженість є до всіх, хто повернувся з-за кордону. Чи тиждень тому, чи три місяці. Відколи почалася ситуація в Китаї, всіх ми ведем як потенційних носіїв COVID-19. Вона могла контактувати там з хворими. Коли жінка вона зізналася, коли їй стало гірше, що була за кордоном, ми її перевели у спеціальне ізольоване місце. Тим більше, що симптоматика почала наростати, і то дуже швидко. Бо були супутні захворювання і така трагедія сталася”, – сказав Чемний.

Сестра померлої впевнена – навіть якщо за наслідками посмертних аналізів у породіллі виявлять коронавірусну інфекцію – підхопила вірус вона лише у пологовому. Адже на вулицю не виходила, з рідними спілкувалася тільки телефоном.

Наразі триває лабораторне дослідження аналізів померлої жінки. Її щойно народжена донька у доброму стані. Вдома залишився 14-річний син.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі