Службова вівчарка допомогла знайти зниклого підлітка

09 квітня 2020 Кримінал, Львів
Share Button
Поліцейським Івано-Франківщини знадобилося буквально декілька годин, щоб розшукати 17-річного мешканця Надвірної, який пішов з дому і не повернувся.

Вчора, 8 квітня,  до Надвірнянського відділу поліції звернулася стурбована місцева мешканка. Жінка повідомила, що зник її неповнолітній онук. Зі слів заявниці, причиною зникнення може бути конфлікт між хлопцем та його батьком. Тож жінка переймається, щоб з хлопцем нічого не трапилося.

На пошуки дитини був залучений весь особовий склад місцевої поліції, ювенальні поліцейські обласної поліції, а також поліцейський Кінологічного центру ГУНП в Івано-Франківської області та  собака Аксель.

Правоохоронці разом з місцевими мешканцями, родичами одразу організували пошукові групи. Вони «прочісували» місцевість поблизу проживання неповнолітнього. За декілька годин спільних пошуків розшукали неповнолітнього у лісовому масиві. Службовий пес взяв слід та показала його місцезнаходження.

Із хлопцем все гаразд, його здоров’ю нічого не загрожує. З ним спілкуються працівники ювенальної поліції спільно з психологами щодо недопущення у подальшому таких випадків.

Нагадаємо, на Закарпатті поліцейські врятували неповнолітнього, про зникнення якого 6 квітня, близько 23-ої години повідомили батьки. Мати 15-річного жителя Мукачівщини розповіла, що її син близько 17-ої години взяв свій велосипед і поїхав у невідомому напрямку.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі