Стоматолог з Рівненщини вкрав з лікарні золото для протезів

21 серпня 2020 Кримінал
Share Button
Фото з відкритих джерел
Колишнього працівника комунальної стоматологічної клініки на Рівненщині підозрюють у привласненні золота на 320 тис. грн.

Про це повідомляє прокуратура Рівненської області.

Як встановлено досудовим розслідуванням, 45-річний працівник одного з стоматологічних комунальних підприємств м. Костополя, будучи матеріально відповідальною особою, якій ввірено зберігання дорогоцінних металів, привласнив 336 грам золота 900 проби вартістю понад 320 тис. грн., яке зберігав з 2012 року.

Востаннє золото бачили на підприємстві під час чергової інвентаризації матеріальних цінностей наприкінці 2018 року, а виявили нестачу під час позачергової інвентаризації у зв’язку зі звільненням відповідального працівника.

Досудове розслідування проводять слідчі Костопільського ВП ГУНП в Рівненській області під процесуальним керівництвом Здолбунівської місцевої прокуратури.

За вчинення вказаного злочину передбачена відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі