У Буковелі невідомі влаштували стрілянину біля готелю

14 січня 2022, 17:08 Кримінал
Share Button
Фото: Фейсбук
Відвідувачі одного з готелів були п’яні і погрожували туристам, поліцейські їх не затримали.

Інцидент стався в ніч проти 14 січня в готелі Home Hotel, який розташований в селі Поляниця.

Як повідомив головний редактор “Infocar” Павло Кашчук у своєму Facebook, відвідувачі готелю були нетверезі, вони влаштували стрілянину й погрожували іншим людям.


“На вулиці два тіла з пістолетом намагаються його перезарядити… здається, що один з двох ось-ось або застрелиться, або застрелить другого… На нормальні зауваження огризалися і погрожували, як то кажуть, “фізичною розправою””, – йдеться в публікації журналіста.

Після того, як туристи викликали поліцію, правоохоронці стрільців не затримали. Вони вилучили пістолет і поїхали навіть попри те, що погрози в бік відпочиваючих лунали при них.

“Оскільки моєму другові здалося, що питання намагаються “залагодити” по-тихому, він підійшов до копів і небезпечних сусідів і заявив, що не дасть це питання зам’яти та писатиме заяву”, – пише Кашчук.

Після цього конфлікт загострився.

“Як ви думаєте яка реакція поліцейських? Звинувачують мого друга, який звичайно теж на емоціях вже, в створенні конфлікту. Один зі стрільців представляється полковником у відставці Славою, продовжує погрожувати розправою. Копи вилучають пістолет і їдуть, нікого не затримавши. Радять знову дзвонити “якщо що не так””, – пише журналіст.

Чому правоохоронці так відреагували, чоловік не розуміє, оскільки в той момент ситуація була вельми конфліктна, і після від’їзду поліції погрози тривали.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі