У Харкові жінка задушила сина та скоїла самогубство

14 липня 2020 Кримінал
Share Button
Фото ілюстративне
У передсмертній записці вона просила пробачення у рідних та просила нікого не звинувачувати.

У приватному будинку в Харкові знайшли мертвими 37-річну жінку та її 10-річного сина. В жінки були перерізані вени, хлопчик – задушений. В поліції припускають, що мати вбила дитину, а потім вкоротила віку собі. Про це інформує ТСН.

Трагедія сталась в будинку на околиці Харкова. Мертву жінку у ванній кімнаті знайшли родичі, які повернулися додому. Харків’янка вкоротила собі віку, перерізавши вени. А в сусідній кімнаті побачили на ліжку сина померлої, теж без ознак життя.

У поліції кажуть – 10-річного хлопчика вбила мати, а потім сама звела рахунки з життям. Залишила передсмертну записку.

“Наразі слідство розглядає декілька версій обставин. Серед них як кредитні заборгованості, так й інші негаразди у житті. Досить нормальна сім’я, кожен довголітній член родини працює”, – каже керівник слідства Новобаварського відділу поліції Ігор Лук’янов.

Які це кредити і які негаразди в житті – у поліції не уточнюють. Кажуть лише – психічних розладів жінка не мала.

Рідні убиті подвійним горем і бодай щось розповідати відмовляються. Сусіди – приголомшені. Кажуть: жінка була дбайливою матір’ю та гарною господинею. Діти були доглянуті. Але додають, що родина жила відлюдькувато, тож про якісь суттєві проблеми у матері сусіди нічого не знали.

Сиротою залишився молодший син жінки. На момент трагедії удома його не було.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі