У Львові поліція не влаштовуватиме рейдів на порушників карантину

07 квітня 2020 Кримінал, Львів
Share Button
На сьогоднішній день патрульні поліцейські Львова та Львівщини не влаштовують рейдів у пошуках порушників карантину.

Начальник управління патрульної поліції Львівської області Роман Пилипенко розповів ІП «Діло», що патрульна поліція працює у звичному режимі.

«Якихось великих змін ми не відчули. Дещо знизилася кількість викликів. Натомість збільшилася кількість викликів щодо порушення правил карантину. Патрульна поліція націлена на превентивну діяльність, тобто роз’яснювальну діяльність. Особовий склад розуміє деякі проблеми нестачі захисних масок серед людей і таких інших речей. Тому здебільшого ведуться профілактичні бесіди і вже особи, які не розуміють і порушують вимоги закону, тоді їх притягають до адміністративної відповідальності», – сказав Пилипенко.

Читайте також: На Львівщині у ДТП загинули двоє поліцейських

Також начальник управління патрульної поліції Львівської області наголосив, що ніяких рейдів не влаштовують.

«На сьогоднішній день ми не влаштовуємо рейдів. В суботу та неділю проводилися управлінням патрульної поліції і Головним управлінням національної поліції у Львівській області профілактичні відпрацювання у місті Львові і Львівській області, де громадянам наголошували, що і які зміни відбулися, що є посилено карантинні заходи за недотримання яких, особи будуть притягатися до адміністративної відповідності, або до кримінальної», – сказав поліцейський.

Читайте також: Львів’янин гуляв парком без маски і кидався на правоохоронців

Також Пилипенко відзначив, що на сьогоднішній день патрульні поліцейські Львова та Львівщини забезпечені у достатній кількості як одноразовими масками, так і респіраторами, антисепниками, захисними окулярами, одноразовими гумовими рукавичками.

Нагадаємо, у поліції не виключають сутичок із вірянами у Великодень.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі