У Личаківській колонії “смотрящий” налагодив канал постачання та продажу наркотиків

13 жовтня 2021 Кримінал, Львів
Share Button
Фото поліції
Про підозру повідомили шістьом учасникам злочинної групи, які займалися збутом наркотиків у Личаківській колонії. Діяло угруповання під контролем одного з так званих "смотрящих" у виправній установі. Серед його учасників - заарештовані та особи з "волі".

Про це повідомляє Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України.

Організував протиправну діяльність 25-річний львів’янин, засуджений до чотирьох років позбавлення волі за розбій.

“Маючи авторитет та зв’язки у кримінальних колах, отримав статус так званого “смотрящого” за одним із відділенням у Личаківській виправній колонії. З-поміж її утриманців обрав учасників, які увійшли до складу злочинної групи. Також, долучив осіб, які раніше відбували у колонії покарання”, — йдеться в повідомленні.

Учасники угруповання налагодили канал постачання та збуту наркотиків та психотропів у в’язниці. У кожного з них були свої ролі: збір коштів із засуджених, придбання та постачання заборонених речей до установи, підбір кур’єрів та збут. Доставляли наркотики до виправної колонії шляхом так званих “перекидів”.

У неділю, 10 жовтня, одного з учасників групи правоохоронці затримали під час спроби доставити товар на територію установи. Крім того, за місцями утримання підозрюваних та їх проживання провели санкціоновані обшуки. Вилучили наркотики, мобільні телефони та банківські картки.

11-12 жовтня на підставі отриманих доказів шістьом учасникам угруповання слідчі повідомили про підозру за ч. 3 ст. 307 Кримінального кодексу України з кваліфікуючою ознакою – вчинення у складі організованої злочинної групи.

Щодо затриманого учасника злочинної групи – вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу, щодо решти – про їхнє переведення до інших виправних установ.

Досудове розслідування триває, процесуальне керівництво у ньому здійснює Львівська обласна прокуратура.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі