У Перемишлянах жорстоко побили та зґвалтували сироту

11 березня 2020 Відео, Кримінал
Share Button
У Перемишлянах – районному центрі на Львівщині – зловмисники жорстоко побили та здійснили сексуальне насильство щодо дівчинки-сироти.

Про це інформує у соцмережі Олена Липа.

Авторка публікації уточняє, що уже кілька тижнів в інтернеті шириться відео сексуального насильства щодо дівчини, зняте у Перемишлянах. (З етичних міркувань відео не публікуємо, воно є у розпорядженні ГО «Варта1»).

«Виявляється у цьому місті є конкретні виродки, а всі тихо мовчать. Наше суспільство з’їхало з глузду. Люди забули, що таке людяність, деякі втратили людську сутність і стали гіршими за тварин», – обурююється дописувачка.

Однак причетні до цього звірства залишилися непокараними.

Місцеві мешканці повідомляють, що дівчинка Віра – сирота з Рогатинського району Івано-Франківської області. У листопаді дівчина закінчила навчання в Перемишлянському професійному ліцеї та залишилась проживати в Перемишлянах, винаймаючи помешкання разом  із працівницею кафе «Автостиль».

Зі слів місцевих, близько двох тижнів тому у барі «Автостиль» дівчині-сироті ця працівниця бару на голову вилила майонез та повитирала їй голову ганчіркою, якою мила підлогу у барі. Усе це знімалось на відео. (Власники харчового закладу звільнили працівницю, яка брала участь у знущанні). Дівчину працівниця бару побила по руках, завдала при цьому переломи руки.

На правах анонімності, журналістам повідомили про працівницю бару: «тримали її під замком, в місто не відпускали одну, забрали мобільний телефон та гроші в сумі 45 тис., які мала на картці». У побитті та знущаннях також звинувачують її дітей та невістку.

Правоохоронці у Перемишлянах начебто відмовилися прийняти від дівчини заяву про злочин. Дівчина повернулася на Франківщину, де звернулася у правоохоронні органи.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі