​​У зятя колишньої заступниці очільника податкової Наталії Рубан знайшли понад 18 мільйонів гривень

03 лютого 2022, 16:57 Кримінал
Share Button
Наталія Рубан. Фото з відкритих джерел
НАБУ і САП розслідують кримінальне провадження за фактом можливого зловживання службовим становищем колишньою заступницею голови Державної податкової служби.

Про це повідомляють на Телеграм-каналі NABU Daily by Олег Новіков.

“За версією слідства, вона нібито сприяла у непроведенні перевірок у київських забудовників та ухиленню від сплати податків. Під час розслідування детективи встановили, що чоловік доньки Рубан Сергій Неділько у 2019-2020 роках придбав у ТОВ «Декоплюс» машиномісця та одне веломісце в житловому комплексі «Французький бульвар 2» за 6,7 млн грн, які він через декілька днів продавав за вже наближеною до ринкової ціною – за 31,6 млн грн. Як вважає слідство, у цьому посприяв відділ продажу ЖК «Французький бульвар 2» «Буд Кепітал»”, – йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що детективи НАБУ провели обшук у банківському сейфі, яким користується зять ексзаступниці голови ДПС.

Там же виявили: понад 535 тисяч доларів; 95 тис. євро; 85 грамів предметів, зовні схожих на золоті злитки; два камені, схожих на діаманти і вісім монет, схожих на золоті.

Слідство встановило, що Неділько не мав таких доходів. Окрім того, минулого року він придбав нежитлове приміщення вартістю 5,5 млн грн, а його дружина (дочка експосадовиці ДПС) – майнові права у ЖК Signature Residence на суму понад 17 млн грн.

На думку НАБУ і САП, кошти та майно Неділька – це результат вчинення ексзаступницею голови ДПС Рубан протиправних дій. Усе перераховане визначили як речові докази, однак слідчий суддя Вищого антикорупційного суду Олег Ткаченко відмовився накласти на майно арешт.

Він вважає, що вилучені гроші, золоті злитки, монети та каміння не містять слідів злочину. Суддя переконаний, що немає доказів нібито протиправного їхнього походження.

Наразі САП оскаржує це рішення в апеляційній палаті ВАКС.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі