Українські підприємства постачали обладнання до військово-морського флоту РФ

07 листопада 2019 Економіка, Кримінал
Share Button
Фото: ДБР
Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Мелітополі, викрили схему вивезення продукції подвійного призначення до Військово-морського флоту Російської Федерації українськими підприємствами за участю працівників Державної митної служби.

Про це повідомила пресслужба ДБР.

За попередньою інформацією:

  • колишні працівники одного із підприємств, яке виробляло та експортувало продукцію до Російської Федерації, налагодили схему постачання продукції подвійного призначення до Військово-морського флоту Російської Федерації та створили низку фірм-«прокладок» на території України та РФ;
  • підприємці вступили у змову із митниками та планували вивезти виготовлене обладнання під виглядом товарів цивільного використання без належного митного оформлення та контролю.

Проведено низку обшуків у приміщеннях Державної митної служби, за місцями розташування виробничих приміщень та офісів суб’єктів господарювання, а також за місцями проживання підприємців.

Вилучено підготовлене для експорту обладнання та технічну документацію.

Наразі: направлено клопотання про накладення арешту на вилучене майно.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Генеральна прокуратура України. Оперативний супровід – Головне управління Служби безпеки України у Запорізькій області.

Кваліфікація:

  • порушення порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю (ч. 1 ст. 333 Кримінального кодексу України);
  • зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України).

✔️Слідчі теруправління ДБР, розташованого у місті Мелітополі, викрили схему вивезення продукції подвійного призначення…

Gepostet von Державне бюро розслідувань am Donnerstag, 7. November 2019

Читайте також: ДБР прийшло із обшуками до власника телеканалу «Прямий»

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі