В Україні стало одним “злодієм в законі” менше

14 жовтня 2019 Кримінал, Львів
Share Button
У поліції радіють, що "братва" позбавила кримінального авторитета з Андрія Недзельського (Нєдєлю) з Львівщини його "статусу".

Про це повідомив ексзаступник Національної поліції України, а нині ректор Одеського університету внутрішніх справ В’ячеслав Аброськін.

“Щойно в Києві на «урочистостях» з нагоди весілля в сім’ї Олега «Бакінського», три «злодія в законі» позбавили статусу «злодій в законі» Андрія відомого по кличці «Нєдєля»,/«Львівський». Після чого цього вже недозлодія сильно побили та викинули за межі території, – написав Аброськін на своїй сторінці у Фейсбук. – У «злодіїв в законі» можна порушувати закони будь-якої країни, але тільки не «закони» їх життя.Взагалі це дуже добре, в нашій країні на одного лідера злочинного угруповання стало менше.  Неможливо піднятися на гору, не пройшовши весь шлях, обов‘язково буде падіння. Цей фрукт його не проходив, так було й буде завжди, оця закономірність точно для всіх”.

Фото: сторінка В.Аброськіна у Фейсбук

Довідка.

Андрій Степанович Недзельський народився 1 березня 1973 року у Старому Самборі на Львівщині. “Піднявся” на торгівлі вживаними автомобілями. В 1990-х роках переїхав до столиці, а у 2012-му його поставили “смотрящим” по Києву. Винаймав приміщення в бізнес-центрі “Парус, де проводив зустрічі з криміналітетом. Має проблеми з Інтерполом, зокрема – поліцією Франції.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі