Перемишляни готуються до ювілею: у Народному домі покажуть виставку світлин містян ХХ ст.

22 серпня 2019 Культура
Share Button
Фото: castles.com.ua
Завтра, 23 серпня, о 10:00 у Перемишлянах в районному Народному Домі відбудеться відкриття виставки «400 на 400. Місто Перемишляни та його мешканці на світлинах ХХ століття. Знайомство», а також представлено ідею проекту «Міська колекція світлин».

Про це ІА «Діло» повідомили організатори виставки.

«Перемишляни – осередок із майже чотирьохсотлітньою міською традицією. У 1623 р. розташоване на шляху зі Львова до Бережан село Перемишляни, яке вперше згадується у джерелах ще в 1437 р., отримало магдебурзьке (міське) право. Місто та його жителі за свою багатовікову історію залишили по собі слід у будівлях, документах, споминах, а в останні сто років і у фотографіях. Готуючись до прийдешнього ювілею 400-ліття надання Перемишлянам магдебурзького права, організатори фотовиставки Анатолій Шкляренко та Олег Дух представлять кільканадцять світлин міста та його мешканців у ХХ ст., а також окреслять ідею проекту «Міська колекція світлин»», – йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що фотографії, які будуть представлені на виставці, значною мірою походять з колекцій перемишлянців.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі