Спершу хай визнають Росію агресором, а тоді співають, – активіст

21 листопада 2019 Культура
Share Button
Співачка Настя Каменських
З’явилася інформація, що найближчим часом до Львова з концертами можуть приїхати гурт «Время и стекло» і співачка Настя Каменських.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив активіст, учасник Революції гідності Антон Орестович.

Подаємо пост дослівно: «Це – ватні, нібито українські артисти, які в часі російсько-української війни їздили з концертами до держави-агресора в російську федерацію. Ймовірно, що вони продовжуватимуть свої гастролі в москву чи інші російські міста, незважаючи на війну в якій Україна намагається відстояти незалежність від рашки.

Зараз ми багато говоримо про небезпеку відведення військ, про нові загрози від формули «мир за будь-яку ціну» і т.д. Але я впевнений, що якщо ми чітко не виокремимо в нас вдома на мирній території хто свій, а хто чужий, хто за Україну проти агресора, а хто за Україну підконтрольну агресору, то вся ця жертовність українських воїнів на фронті є марною.

Відповідно, я від свого імені, та від імені інших патріотичних організацій заявляю, що якщо ці «артисти» публічно на відео не визнають росію державою агресором, а Крим українською територією, то ми зробимо все можливе, щоб не допустити у м. Львові концертів «врємя і стєкло», Насті Камєнскіх і інших виконавців які гастролювали в рашці (чи на окупованих територіях) в часі російсько-української війни!».

Є інформація, що найближчим часом до Львова з концертами мають бажання приїхати гурт "Врємя і стєкло" і співачка Настя…

Gepostet von Антон Орестович am Donnerstag, 21. November 2019

Читайте також: Культурна експансія чи гроші не пахнуть? Львівське видавництво спіймали на співпраці з Росією

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі