12-річний львів’янин переніс три операції через хибний діагноз

18 січня 2022, 18:33 Львів, Медицина
Share Button
Фото з Фейсбуку
Хлопець зробив невдале сальто, внаслідок чого пошкодив нерв.

Дванадцятирічний Юра зі Львівщини влітку минулого року впав на руку, після чого лікарі встановили йому діагноз: перелом передпліччя з одночасним зміщенням.

Як повідомили на Фейсбук-сторінці Першого територіального медичного об’єднання міста Львова, після тривалої терапії пацієнту ставало все гірше: рука втратила чутливість, два пальці затерпли, один взагалі холов. Після кількох місяців лікування хлопчик потрапив до медоб’єднання, де знайшли причину погіршення стану – хибний діагноз.

«У хлопця не просто перелом, пошкоджено ліктьовий нерв. Саме він відповідає за рухи та відчуття температури, болю і тиску. При падінні нерв зачепили гострі краї кісточки у середній третині передпліччя глибоко між м’язами. Потрібна реконструкція ліктьового нерву. Хірурги Лікарні швидкої медичної допомоги Першого ТМО Львова вирішують не зволікати і негайно беруть дитину на операцію. Однак під час втручання виявляють: краї нерву настільки пошкоджені, що відстань між ними не дозволяє його сполучити», – йдеться в повідомленні.

Після цього медики дійшли до висновку, що єдином виходом залишається пересадка нерва із іншої ділянки кисті, де немає моторних волокон, а тільки чутливі.

Попри ризики, операція минуло успішно й на четверту добу після операції Юрчик почав відчувати нервові імпульси в кінчиках пальчиків, які раніше були нечутливими.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі