Прапор єднання: сотні львів’ян урочисто відзначили День соборності без журналістів

22 січня 2020 Львів, Політика
Share Button
Фото: ЛМР
Сьогодні, 22 січня, у Львові утворили «Ланцюг єднання» до Дня соборності України та 101-ої річниці проголошення Акту Злуки УНР та ЗУНР.

Про це повідомляє журналіст ІП «Діло».

Подія відбулася біля Меморіалу пам’яті Героїв Небесної Сотні, що на перехресті вулиць Кривоноса-Замкова. Близько 200 учнів ліцеїв № 8, «Галицький», «Просвіта» та СЗШ 62 розгорнули 15-метровий прапор.

Цікаво, що під час урочистої події, стався курйоз, технічна помилка. Песслужба Львівської міської ради вказала «некоректний анонс». Оскільки було повідомлено, що захід має відбутися о 13:00, але мав місце о 12:00. Тому десятки львівських журналістів просто чекали на подію, яка вже відбулася…

«Ланцюг єднання» біля Меморіалу пам’яті Героїв Небесної Сотні відбувся о 12.00 год. В той час як анонсовано було 13.00 год. Управління освіти та пресслужба мерії просять вибачення за неправильно вказаний час проведення події», – написали в ЛМР.

Фото: Юра Мартинович

Також сьогодні в навчальних закладах міста проводять різні арт-акції, організують фотоекспозиції та загальношкільні флешмоби до цього важливого дня в українській історії.

Нагадаємо, Акт злуки – День соборності: сто один рік тому Україна стала єдина!

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі