5, 6 чи 7 грн? У соцмережах обговорюють подорожчання проїзду у львівських трамваях

15 січня 2020 Львів
Share Button
Від сьогодні у Львові подорожчав проїзд у громадському електротранспорті. Львів’яни активно говорять про перший день змін.

В основному люди нарікають на те, що нововведення завжди викликають дискомфорт у перші дні.

«Ранок 15-го січня, заповнений вщент трамвай вже з кінцевої. Перший день підняття вартості проїзду у електротранспорті Львова. Поблизу кінцевої зупинки у полі зору жодної точки продажу квитків. Люди активно передають за проїзд по салону, половина з них ще без поняття, що вартість проїзду “відкориговано”. У салоні броунівський рух через невідповідні суми за квитки, подекуди галас і невдоволення. На другій після кінцевої зупинці заходить контролер. ПЕРШИЙ день підняття вартості проїзду. Лунають колядки. Завіса», – написала львів’янка Юлія Субота у Facebook.

Читайте також: Трамвай навчили говорити: у Львові мотивують користуватися електротранспортом

«Кажуть, що у трамваях сьогодні веселіше, ніж зазвичай. Бо тепер проїзд у Львові 6 грн (читай 7 грн)! А люди передають водієві все по 5 грн і ті гроші кружляють трамваєм…», – написав Юра Мартинович у Facebook.

Також львів’яни говорять про відсутність пересадкових квитків.

«А куди поділись пересадкові квитки з додатку «Приват24»? Ніби ЛЕТ не анонсував їхнього скасування», – написала Катерина Родак у групі «Гаряча лінія міста Львова».

Нагадаємо, рішенням виконавчого комітету відкориговано вартість разової поїздки в трамваях та тролейбусах. Якщо квиток придбаний у кіоску чи через електронні додатки — вартість становитиме 6 грн, а квиток придбаний у водія коштуватиме 7 грн. Вартість місячної проїзної картки не змінюється — 160 грн. Відповідно, придбавши місячний абонемент та здійснюючи по дві поїздки у будень (44 поїздки на місяць), вартість разового проїзду становитиме 3 грн 60 коп. Водночас, якщо здійснювати 60 поїздок на місяць, маючи абонемент, вартість разового проїзду становитиме лише 2 грн 60 коп.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі