Більше російська музика у моїй маршрутці грати не буде, – вибачення львівського водія

15 січня 2020 Культура, Львів
Share Button
Скріншот
Водій міжміської маршрутки №140 (Городок-Львів) вибачився перед волонтеркою, яку нещодавно образив за те, що вона зробила зауваження вимкнути російську музикую.

«Ми знайшли цього водія і цивілізовано пояснили йому, що така поведінка є неприпустимою. Водій визнав свою провину (за що йому повага), вибачився перед пані Світланою за свою поведінку та пообіцяв, що в його маршрутці більше не буде грати музика мовою окупанта», – написали у Facebook-групі Суспільство майбутнього Львів і опублікували відповідне відео.

вибачення водія за російську музику

Нещодавно відома львівська волонтерка Svitlana Sydorenko описала на своїй сторінці ситуацію, в якій водій маршрутки №140 проігнорував її зауваження вимкнути російську музику і, крім цього, образив її https://forpost.lviv.ua/replika/25122-zakryi-svoiu-mordu-bude-meni-tu-kazaty-shcho-maiu-slukhaty?fbclid=IwAR2ObfWJBTxqfmKDHrWRcoWle2M0s2cWg37AaLWyRyzL05NAYH6K9WhP3W0 . Ми знайшли цього водія і цивілізовано пояснили йому, що така поведінка є неприпустимою. Водій визнав свою провину (за що йому повага), вибачився перед пані Світланою за свою поведінку та пообіцяв, що в його маршрутці більше не буде грати музика мовою окупанта. Ми і надалі будемо пильно стежити за недопущенням образи честі і гідності українських волонтерів і воїнів, стояти на захисті нашої мови та українських цінностей.

Gepostet von Суспільство майбутнього Львів am Mittwoch, 15. Januar 2020

Представники цієї групи також додали, що і надалі будуть пильно стежити за недопущенням образи честі і гідності українських волонтерів і воїнів, стояти на захисті нашої мови та українських цінностей.

Нагадаємо, «Вадітєль, нажмі на тармаза» – в маршрутці через російську попсу стався конфлікт.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі