Біля ЛАЗу планують збудувати 16-поверховий готель та офіси

31 липня 2021 Львів
Share Button
Фото: GOOGLEMAPS
У районі колишнього Львівського автобусного заводу пропонують збудувати кілька апарт-готелів на 16 поверхів, а також офіси, магазини і паркінг.

Львівська міська рада замовила розробку детального плану територій (ДТП) вул. Персенківки та вул. Луганської, розпочались його обговорення, передає Tvoemisto.tv.

Йдеться про територію, що займає 20,6 гектара на перетині вулиць Стрийської, Луганської та Персенківки. Нині на території, що її охоплює ДТП є садибна житлова забудова, на вул.Персенківка 4, адміністративні будівлі на вулиці Персенківка 8, – це колишній гуртожиток ЛАЗу, та торговельні об’єкти – гуртівні, магазини, МАФи і склади. Також територією проходить залізнична колія. А неподалік розташований монастир Ордену кармелітів босих. Він, до речі є пам’яткою архітектури.

За генпланом території ДТП належать до зон громадської забудови, рекреаційної, зони транспортної інфраструктури та комунально-складські зони – це зони технопарків.

За детальним планом території тут планують збудувати один 16-поверховий апарт-готель та офісні 10-ти по верхівки – це домінуюча забудова. Також планують кілька апарт-готелів, квартального характеру на 6 поверхів. Загалом заплановано понад шість сотень номерів. Також на цій території планують звести багатофункціональний комплекс з супермаркетом та магазинами, дитячий садок і заклади харчування.

На цій території планують підземний паркінг до п’яти сотень авто і зелені зони.

Уже стартувало обговорення ДТП у Львівській міській раді, воно триватиме до 29 серпня. 17 серпня о 15.00 відбудеться громадське слухання проекту ДПТ у «Пороховій вежі», що на вул. Підвальній, 4.

Нагадаємо, що на початку липня державний «Укрексімбанк» продав київській компанії «Капітал-Фінанс» частину боргів Львівського автобусного заводу. Тим часом виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення щодо території автобусного заводу, де дозволили розміщувати лише об’єкти виробничого та громадського призначення з науковими та освітніми функціями. Також офіційно заборонили змінювати призначення земельних ділянок та розміщувати на них житлову забудову. За словами міського голови Андрія Садового, обов’язковим є функціональне наповнення території на вул. Стрийській, 45, визначеної як «забудова, зорієнтована на розвиток міста як високотехнологічного інноваційного виробництва, наукоємних складових промисловості, поєднання освітньої та виробничої сфер, зокрема – розвитку машинобудування та автомобілебудування». Територія на яку розробили ДТП знаходиться поруч з ЛАЗом.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі