Будемо діяти в межах закону: мерія відреагувала на скандал на вул. Княгині Ольги

15 січня 2020 Львів
Share Button
Фото Фейсбук
Заступниця міського голови Ірина Маруняк пояснила, чому комунальники намагались вивезти майно мешканців будинків №: 5, 5а, 5б.

Днями у Львові розгорівся скандал через те, що працівники львівських комунальних служб зруйнували і вивезли металеві конструкції та залізобетонні блоки на території військового містечка №1. Місто хоче облаштувати міжквартальний проїзд. Мешканці кажуть, що вони проти, адже вони бояться за безпеку дітей, які бавляться на подвір’ї.

Кореспондентка ІП Діло звернулася за коментарем до Львівської міськради, де їй повідомили, що із ситуацією ознайомлені і шукають шляхи її вирішення. Як пояснила заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк, конфлікт цей триває віддавна.

“Улітку минулого року люди самовільно встановили залізобетонні блоки, які обмежують рух транспорту, – пояснила вона. – Частині мешканців не подобається, що у двір заїжджають автомобілі. У той же час ми отримали велику кількість скарг та повідомлень на гарячу лінію від мешканців тих самих будинків, котрі скаржились, що не можуть заїхати у власний двір. Відтак, 6 листопада 2019 року на засіданні Комісії з безпеки руху ми дійшли до такого рішення: проїзду не буде, а буде лише заїзд для автівок людей, що тут живуть. Проте, ті особи, які встановили перешкоди, мусять прибрати свої конструкції”.

За словами Ірини Маруняк, жителі будинків не виконали свого зобов’язання і залізобетонні блоки не забрали. Хоча для цього був виділений спецтранспорт і робітники.

“Як на мене, це було найприйнятніше рішення для обидвох сторін, проте самі мешканці не погодились виконати свої зобов’язання. Мусимо далі шукати компромісний варіант. Хочу наголосити, що Львівська міська рада діяла і діятиме виключно у правовому полі”, – наголосила чиновниця.

Як раніше повідомляв ІП Діло,  мешканці трьох будинків звинувачують міську владу у знищенні їхнього майна і погрожують судом. Але спочатку люди звернулися до Ірини Маруняк в надії врегулювати конфлікт з місцевою владою мирно.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі