Будівництво сміттєвого заводу у Львові затягується через суди

08 квітня 2020, 18:06 Економіка, Кримінал, Львів
Share Button
Львівський апеляційний адміністративний суд, сьогодні, 8 квітня, залишив без задоволення апеляційні скарги Виконавчого комітету ЛМР та ЛКП «Зелене місто» . Також було залишено без змін ухвалу Львівського обласного адміністративного суду від 29 січня 2000 р.

У розпорядженні ІП “Діло” є відповідний документ.

Саме ухвалою від 29.01.2020 р. суд призупинив дію рішення виконавчого комітету Львівської міськради, яке надає містобудівні умови і обмеження на будівництво сміттєпереробного заводу вул. Пластовій.

«Ми оскаржували це рішення суду, але сьогодні судді прийняли рішення не задовільняти наше оскарження. Тобто, дія  містобудівних умов призупинена до рішення справи по суті», – повідомив ІП “Діло” директор ЛКП “Зелене місто” Святослав Євтушенко.

Простими словами, свого часу міська рада видала містобудівні умови та обмеження. Далі вони були оскаржені судом.

“Тобто,  суд, поки що, остаточне рішення не прийняв, але на період розгляду справи дію містобудівних умов  призупинено. Що таке містобудівні умови – це первинний документ, на підставі якого розробляється проєкт будівництва заводу”, – додав Євтушенко.

Нагадаємо, рівненський депутат Святослав Євтушенко очолив львівське КП «Зелене місто», що займається будівництвом сміттєпереробного заводу.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі