Чиновниця мерії, якій суд призначив заставу, готує апеляцію

07 травня 2020 Львів
Share Button
Суд обрав Інні Свистун запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 42 тис. грн. Вона каже, що оскаржить це рішення у вищих правоохоронних органах.
Сьогодні, 7 травня, у Галицькому районному суді відбулося засідання щодо справи керівниці управління комунальної власності ЛМР Інни Свистун, повідомляє пресслужба ЛМР.
Суд обрав їй запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 42 000 грн та відсторонення від роботи на час проведення слідства. Відтак, Інна Свистун рішення суду не визнає, тому подаватиме апеляцію і звернеться у вищі правоохоронні органи щодо підстав рішення прокуратури.

“Суддя прийняв рішення обрати запобіжний захід, призначивши заставу в розмірі 42 тис грн. Тобто суму застави зменшили — раніше пропонували 1 млн 189 тис грн. Проте я таким рішенням суду не задоволена, я просто принципово з ним не згідна, тому обов’язково буду подавати апеляцію — щодо відсторонення від посади і щодо призначення застави. Я працюю на посаді керівника вже досить довго, і збитки, які, як вважає прокурор, я нанесла бюджету в сумі 1 млн 189 грн, на підставі результатів перевірки КРУ, яка була у 2018 році і яку ми оскаржуємо також в суді, не відповідають дійсності”, – заявила Інна Свистун.

Нагадаємо, Інну Свистун звинуватили у службовій недбалості.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі