«Діалоги про Україну»: зради та капітуляції не буде

09 жовтня 2019 Львів, Політика
Share Button
Фото: Пресслужба ЛОДА
На Львівщині відбулась зустріч у межах у програми «Діалоги про Україну».

Про це інформує пресслужба ЛОДА.

Урядовці, народні депутати України та громадськість області дискутували щодо мирного врегулювання ситуації на Донбасі.

Читайте також: Глава представництва НАТО в Україні: альянс повністю підтримує «формулу Штайнмаєра»

«Ми сьогодні спілкуватися з людьми: активістами, громадськістю, пресою для того, щоб спільно, в єдності, вибудовувати стратегію України в тих чи інших ситуаціях. Ми обговорили ті запитання, які зараз найбільше цікавлять суспільство, зокрема, і подальші кроки врегулювання конфлікту у війні з Росією», – сказав Маркіян Мальський.

Участь у обговоренні умов досягнення миру та захисту суверенітету й територіальної цілісності держави також взяли: політичний директор Міністерства закордонних справ України Олексій Макеєв, перший заступник міністра у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Антон Колумбет та заступник міністра оборони України Аліна Фролова.

«Це вже третє місто, яке ми відвідали за 20 годин: Івано-Франківськ, Рівне, Львів. Для нас надзвичайно важливо чути громаду. Ми сьогодні говорили про те, яким чином ми збираємося перемагати у цій війні. Ми намагалися сьогодні до нести до громади меседжі про те, що ніякої зради та капітуляції не буде. Армія, дипломати та суспільство абсолютно свідомі того, що у цій війні можна перемагати і завдяки тому, що ми говоримо правду. Ми враховуємо всі думки, які висловлювалися сьогодні. І ми дуже уважно розглянемо кожну пропозицію, яка сьогодні звучала в цьому залі», – розповів Олексій Макеєв.

Читайте також: Офіс президента пропонують перенести в Золоте

Зі свого боку, заступник міністра оборони України наголосила: «Ці діалоги є надважкими, тому що ми розуміємо, що питання, які проговорюються, є болючими і вони будуть такими ще багато років. Але ми маємо знайти порозуміння для того, щоб не повторювати помилок, які були в нас в минулому, які загрожують втраті незалежності. Тому ми маємо спільну мету і ми маємо знайти правильний шлях для того, щоб її досягти. І ця мета – збереження цілісності та незалежності на усіх територіях України та збереження життя українців».

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі