Дружина нового міністра економіки є громадянкою Росії

18 березня 2020 Львів, Політика
Share Button
17 березня, на позачерговій сесії Верховна Рада призначила новим міністром розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігоря Петрашка.

Ігор Петрашко народився у Стрию Львівської області у 1975 році. Першу вищу освіту здобув у «Львівській політехніці». Першим робочим місцем була лікарня у Стрию, де він був медичним братом. Там він працював з 1990 по 1992 роки.

Згодом навчався у «Львівській політехніці» за напрямком інженер-економіст, а в університеті Франка отримав кваліфікацію юриста, пише ВВС Україна.

Ігор Петрашко кілька років встиг попрацювати у приватних компаніях Львівщини, а 1999 поїхав навчатись до США, де отримав диплом магістра з бізнес-адміністрування. Після чого працював там у кількох фінансових компаніях до 2004 року.

Одружений, має двох синів. Дружина Ігоря Петрашка є громадянкою Росії, а сам він раніше працював у Москві.

Крім цього новий міністр майже рік працював начальником департаменту корпоративного бізнесу «Сбербанку Росії» у Києві.

З 2004 року перейшов на роботу до компанії «Ернст енд Янг Україна» у Москві, а згодом переїхав до Києва, працюючи у тій же компанії до 2007 року.

З 2007 по 2012 років Ігор Петрашко працював у компанії «Трійка діалог Україна» у відділі інвестиційно-банківської діяльності.

З 2013 року він був заступником гендиректора із залучення інвестицій в компаніях, що входять до складу агрохолдингу «Укрлендфармінг» олігарха Олега Бахматюка. Національне антикорупційне бюро останніми місяцями розслідувало справу щодо виведення коштів з VAB Банку олігарха й навіть затримувало його.

Перед призначенням депутати наголошували, що компанії Бахматюка мають великі борги перед державою.

Нагадаємо, заступник Синютки пішов до Зеленського і працюватиме в уряді.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі