
22 січня в Сумах відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів.
Як повідомляє пресцентр управління молоді та спорту Львівської ОДА, легкоатлетам вдалось вибороти 4 медалі, дві з яких золоті.
Чемпіонкою України на дистанції 1500 м з результатом 4.29,91 стала спортсменка Дитячо-юнацької спортивної школи ім. О. Дем’янюка Уляна Рачинська.
Титул чемпіонки також виборола учениця Спеціалізованої спортивної школи олімпійського резерву «Веслярик» Аліна Лістунова у стрибку в довжину з результатом 5м 91см.
У лютому дівчата представлять Україну на міжнародних змаганнях у Сербії.
Віцечемпіонкою у спортивній ходьбі на 5 км стала вихованка Буської дитячо-юнацької спортивної школи Вікторія Діжак з результатом 24.48,89. Бронзовою призеркою у стрибку в висоту стала Марія Алєйнікова з результатом 1м 73 см. Близьким до медалі був Даниїл Гнатів, який на дистанціях 1500 м та 800 м показав четвертий результат.
Коментарі