Майя Тульчинська

Майя Тульчинська

Маркетологиня, дослідниця моди, блогерка

Дякую Львову до неба!

Майя Тульчинська | 25 травня 2022, 09:12 Думка, Львів
Share Button
Фото: умовне
За прихисток, за гостинність, за тепло, з яким приймають тільки найрідніших. За наїжачену пильність перших днів. За космічну швидкість, з якою онуки УПІвців набудували блокпостів, облаштували укриття, створили ціле павутиння горизонтальних зв'язків і на тих зв'язках робили можливе і неможливе.

Офіційну статистику щодо того, скільки людей прийняв Львів і скільки відправив далі – можна сміливо на щось помножити, на два чи на три, не знаю. Сила силенна народу ні в яку статистику не потрапили, бо їх приймали вдома, годували і спати вкладали, передавали з рук у руки, довозили до кордону, перевозили через кордон – і все це робили прості львів’яни, самі, власним коштом. Незнайомі, чужі люди робили це для чужих людей. Хоча… Які ми тепер одне одному чужі…

Дякую Львову за смак до життя і почуття гумору, що відновилося дуже швидко, попри все. За анекдоти в бомбосховищі, за дотепи на блокпостах і за паски, які притащили в підвал і влаштували Великдень під час тривоги. За прекрасні львівські кнайпи й ресторації, які встигали і за гроші гостей годувати, як в старі часи, і тих, хто не може заплатити, пригощати, і ще на армію збирати. Дякую за модні магазини, які перетворилися на пункти видачі одягу для переселенців. Дякую за кошики “на ліки”, “на каски” – в кожному закладі, в кожній крамниці.

За черги у військкомати, яким не було кінця і краю, я навіть не просто дякую. У мене бракує слів і жодні слова не опишуть це.

Після трьох місяців самого тепла, піклування, розуміння і любові, які я отримала у Львові, мушу сказати. Було в мене в Україні два рідних міста: Одеса та Київ. Тепер в мене їх три.

І так, ми повернулися. Ми вдома, в Києві. Одеса в найближчих планах.

Слава Україні і нашим неймовірним ЗСУ!

Джерело

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі