«!Фест» зведе новобуд із порушеннями біля Парку культури у Львові

Share Button
візуалізація проєкту
Сьогодні, 9 липня, на сесії Львівської міськради депутати затвердили детальний план території у районі вул. Героїв Майдану, вул. М. Глінки для будівництва нової споруди.

Як повідомляє “Діло”, 52 депутати підтримали ухвалу. Згідно з інформаційною запискою, проект будівництва розробило ДП “Містопроект”, а оплатило роботи ТОВ “Холдинг емоцій “!Фест”.

Тут планують звести житловий будинок з вбудованими торгово-офісними приміщеннями приміщення висотою до 16, 8 м, який передбачає шість поверхів та невеликий підземний паркінг.

За даними кадастрової карти, земельна ділянка площею 0,037 га за адресою Героїв Майдану, 17А також належить “!Фесту” з 2016 року.

У травні цього року містобудівна рада погодила проект за умови, що забудовники обладнають майданчик для заїзду пожежних автомобілів та можливості евакуації людей, як того вимагають правила протипожежної безпеки.  Крім того, висота споруди перевищує дозволену генеральним планом Львова. На ділянці дозволено будувати до чотирьох поверхів.

Зазначимо, що поруч на на вул. Глінки, 12 розташована колишня президентська резиденція, яку також викупив ТОВ “Холдинг емоцій “!Фест” у 2015 році. Також вулиця межує із Парком культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького.

Під час сесії депутат ЛМР від фракції “Голос” Віталій Троць заявив про конфлікт інтересів, оскільки він є керівником юридичного відділу ТОВ “Холдинг емоцій “!Фест”.

За даними YouControl, компанія належить львів’янам Назаруку Юрію Миколайовичу, Худо Андрію Володимировичу та Герасімову Дмитру Петровичу.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі