Голова Тернопільської ОДА подав у відставку через паніку з коронавірусом

22 лютого 2020 Львів, Політика
Share Button
Президент України Володимир Зеленський прийняв відставку голови Тернопільської обласної державної адміністрації Ігоря Сопеля, який вирішив піти з посади після паніки в регіоні через евакуацію українців з Уханя.

Про це повідомляється на сайті Офісу президента.

«У зв’язку із ситуацією, що виникла на Тернопільщині через евакуацію з Китаю громадян України, та незадовільною роботою облдержадміністрації з інформування населення щодо епідеміологічної безпеки президент України прийняв заяву Ігоря Сопеля про відставку з обійманої посади за власним бажанням», – йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, у декількох регіонах України перед евакуацією з Уханя виникла паніка – люди блокували дороги до санаторіїв, щоб не пустити повернених з Китаю, обурювалися та навіть влаштовували молебни.

Зокрема, у Тернопільській області перший заступник голови облради Василь Деревляний назвав геноцидом рішення влади про розміщення евакуйованих з Китаю українців у регіоні.

19 лютого на в’їзді до санаторію «Медобори», куди могли завезти евакуйованих з Китаю українців, жителі проводили молебень проти такого розміщення.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі