Хочу вірити, що запустимо тепло за 7-10 днів, – Мальський про ситуацію у Новому Роздолі

11 листопада 2019 Львів
Share Button
Сьогодні на підприємстві «Енергія – Новий Розділ» очільник Львівської області Маркіян Мальський зустрівся із колективом щодо врегулювання ситуації із опалювальним сезоном.

UA: Львів повідомляє, що за словами голови ЛОДА тепло у домівках Нового Роздолу, можливо, за тиждень таки з’явиться.

«Я хочу вірити, що ми запустимо тепло за 7-10 днів», – сказав Маркіян Мальський про ситуацію із опалювальним сезоном у Новому Роздолі.

Сам же Мальський у Facebook написав, що для того, щоб опалення чим швидше було подано, він особисто цілодобово координуватиме роботу всіх причетних органів.

«Сьогодні з самого ранку працювали в Новому Роздолі, де ситуація складніша, ніж у Новояворівську. Попри те, що усі дії по ТЕЦам повинні були бути зроблені іншими учасниками процесу запуску опалення (в першу чергу управляючою компанією, визначеною АРМА), ЛОДА впровадивши надзвичайний стан у містах Новий Розділ та Новояворівськ, у зв‘язку із зривом опалювального сезону, бере під свій цілодобовий моніторинг та контроль цю ситуацію. Рішення про надзвичайний стан було вже третім обласної ТЕБіНС комісії, двома першими ситуація, згідно процедур та вимог законодавства, визначалися як загроза техногенної катастрофи, адже управляюча компанія запевняла, що вона впорається. Однак тоді на день оголошення початку опалювального сезону нічого не відбулось. Відповідно АРМА повинна невідкладно обрати нового управителя за скороченою процедурою у зв‘язку із оголошеним надзвичайним станом. У всіх є чітке розуміння якими ресурсами повинна бути наділена така нова структура і ведеться усестороння робота в напрямку того, щоб новий управитель таки оперативно владнав ситуацію».

Також очільник області написав, що, якщо буде потрібно, то «ми з колегами готові бути з людьми на місцях аж до самого подання тепла в домівки людей».

Нагадаємо, у Новому Роздолі та Новояворівську офіційно оголосили надзвичаний стан через ситуацію із опалювальним сезоном. Там опалення досі не увімкнули. Таке рішення прийняли 8 листопада під час позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Читайте також: Мальський каже, що Новояворівськ 100% буде з теплом, Новий Розділ ще має попрацювати

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі