Хом’як формує штаб “слуг народу” на Львівщині

28 травня 2020 Львів, Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Партія "Слуга народу" активно готується до місцевих виборів на Львівщині. Щоправда, поки дуже кулуарно і непублічно. Але кастинги проводяться і на наступному тижні мають з'явитися перші обличчя, які відповідатимуть за виборчий процес.

За інформацією, яку нам вдалось дізнатись, “слуги” на Львівщині будуть мати щонайменше два виборчі штаби – один офіційний і публічний, другий – непублічний, але не менш важливий. Саме оцей другий штаб і очолить “орденоносний” “журналіст” Мирослав Хом`як.

Пан Хом`як став орденоносцем “За заслуги ІІ ступеня” після того, як його нагородив президент Порошенко цією відзнакою “за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм”. А журналістом – у лютому 2017 року, коли його прийняли до національної спілки журналістів України.

52-річний Мирослав Хом’як став відомим на Львівщині за свої діяння на посаді очільника податківців у першій половині 2000-х років. Він був членом СДПУ(о) і його вважали близьким до братів Медведчуків. Після Помаранчевої революції Мирослав Хом’як пішов у затінок і повернувся до влади після перемоги Віктора Януковича. Протягом 2013-2014 років він працював головним екологом у Львівській ОДА.

З липня 2015 року очолює Львівську обласну організацію партії “Наш край”, яка утворилась з уламків Партії регіонів. Під час президентських виборів 2019 року “Наш край”, її львівський осередок і особисто сам Мирослав Хом’як активно підтримували Петра Порошенка. На парламентських виборах минулого року теж активно підтримував партію Порошенка “Європейська Солідарність”.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі