Ірина Микичак про своє можливе звільнення: Я працюю і не маю часу на інтриги

07 листопада 2019 Львів
Share Button
Фото: Прес-клуб
Директорка департаменту здоров'я ЛОДА Ірина Микичак заявила, що не писала жодної заяви на звільнення, а чутки про її намір знищити Охматдит є відвертою брехнею.

Сьогодні у низці львівських ЗМІ з’явилося повідомлення про те, що керівництво ЛОДА збирається звільнити з посади директорку департаменту охорони здоров’я Ірину Микичак. І що їй вже навіть запропонували добровільно написати заяву на звільнення за власним бажанням, однак п. Микичак відмовилась.

Зокрема, сайт Zaxid.net, опираючись на власні джерела у Львівській ЛОДА, написав, що керівництво ЛОДА  не задоволене тим, що “Ірина Микичак перевищила свої повноваження щодо подачі за своїм підписом проектів рішень у Львівську облраду та їх відкликання. А вирішальну роль відіграв негативний суспільний резонанс через реорганізацію дитячих лікарень”. Насамперед йшлося про намір Ірини Микичак реорганізувати лікарню Охматдит, приєднавши її до Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру (більш відомої у Львові як “Чорнобильска лікарня”). Ця можлива реорганізація Охматдиту викликала протести жителів Львова та області. Висловлювались навіть припущення, що приміщення Охматдиту приглянулось комусь із заможних людей, котрі хочуть прибрати його до рук.

Читайте також: Об’єднання двох дитячих лікарень: чого чекати

ІП Діло звернувся за коментарем до Ірини Микичак, і ось що вона сказала: “Я на своєму робочому місці, працюю і не маю часу читати публікації та перейматися ними. Жодної заяви не писала. Припускаю, що є люди, котрі не хочуть бачити мене на моїй посаді, але повірте: усілякі інтриги та плітки мені просто не цікаві. Щодо відвертої брехні, ніби я маю намір знищити Охматдит, в який вклала стільки сили від 1998 року, то навіть не хочеться це коментувати. Але невдоволені і пліткарі були і будуть завжди. У них свої цілі, а маю до холєри роботи. Працюю!”

В ЛОДА інформацію про можливе звільнення чиновниці нам не підтвердили, проте й не спростували. ІП Діло чекає відповіді від керівництва щодо цього інциденту.

Далі буде…

Читайте також: Спочатку збудуйте, а тоді об’єднуйте: львів’яни проти закриття «Охматдиту»

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі