Кафедра Інформаційних систем та мереж «Львівської Політехніки» отримала нове обладнання

24 грудня 2021, 16:12 Львів
Share Button
Кафедра Інформаційних систем та мереж, НУ "Львівська політехніка"
Цілу нову лабораторію отримала кафедра інформаційних систем та мереж Національного університету «Львівська політехніка».

Десять нових потужних системних блоків допоможуть студентам виконувати завдання і як слід навчатись ІТ-технологіям. А допоміг із «машинами» Миколай в особі компанії Agiliway.

Працюватимуть із «Львівською Політехнікою» і надалі, розповіли в компанії Agiliway. На черзі – нові проєкти, які розробляють. Разом із тим, ІТ-фахівці також працюють із Львівським національним університетом імені Івана Франка, Чернівецьким національним університетом, щодо підписання меморандумів по співпраці, участі в навчальній програмі та інших ініціативах. 

Паралельно провадять Agiliway Training Center, де навчають студентів основам програмування, зокрема щодо таких напрямків як Front-End, Java, .Net, Clojure, PM та ін. Це була одна з ідей, коли запускали Agiliway Training Center. Саме тому компанія активно підтримує подібні ініціативи. 

«Надзвичайна увага до молоді лежить в основі нашої роботи, – розповів Ігор Лисенко, Chief Engineer & Customer Engagement Officer в Agiliway, експерт з технічних рішень програмної інженерії. – Ми вважаємо, що лише підтримуючи творчі ініціативи студентів, навчальний процес, зможемо вивести Львів і Україну в лідери ІТ-галузі. Саме тому наша компанія і надалі продовжуватиме допомогати науковим вишам». 

Особистий і професійний розвиток тут вважають найкращою інвестицією. Саме тому в компанії часто проводять освітні вебінари і презентації також і для членів команди Agiliway, де можна дізнатися багато нового зі світу ІТ, бізнесу, менеджменту, фізичного і психологічного здоров’я і т. д. Серед основних напрямків варто відзначити менторську програму, де молоді спеціалісти мають змогу перебирати досвід від більш досвідчених колег. Задля досягнення потрібного результату від такої ініціативи, в компанії дуже ретельно підійшли до підбору пар ментор-менті. Усі учасники процесу висловлювали свої думки і побажання, і, що найважливіше, очікування від участі в програмі.

Для існуючих і потенційних замовників експерти компанії також проводять різноманітні вебінари, де розповідають про свій досвід, а також діляться найкращими практиками успішного ведення проєктів і впровадження інноваційних рішень.

Agiliway Training Center, студенти проходять один з курсів

У 2022 році планується поглиблення співпраці з університетами, вихід на новий якісний рівень. А як наслідок ініціативності з боку університетів та IT-компаній, виграють студенти і не тільки, що в свою чергу збільшить привабливість цілого регіону. Адже молодь – це майбутнє. І тому важливо створювати для них актуальні можливості для навчання та розвитку.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі