Колишня львів’янка стала почесним консулом у США

14 січня 2020 Львів, Політика
Share Button
У Посольстві України в США підписали угоду про створення Почесного консульства України у м. Філадельфія. Відомо, що почесним консулом може бути будь-який громадянин США, але посольству простіше працювати з українцями.

“Ми робимо усе, щоб ставати ближчими та ефективнішими для українців, які проживають чи перебувають в Америці. І тому сьогодні підписали угоду про створення нового Почесного консульства України, яке відкривається в одному з найбільших міст східного узбережжя США, колишній тимчасовій американській столиці – місті Філадельфія (штат Пенсильванія). Місто також є одним з найбільших осередків української громади Америки.” – зазначив посол. Про це повідомляє “Український погляд”.

Посол України в США Володимир Єльченко взяв участь у офіційній церемонії підписання Угоди про заснування нового Почесного консульства України м.Філадельфія та надання консульських функції та обов’язків Почесного консула України Ірині Мазур.

Ірина Мазур – громадська діячка, професійнай юристка, членкиня ради директорів організації “Разом” та віцепрезидентка Української Федерації Америки, родом зі Львова, де здобула юридичну освіту. У Сполучених Штатах проживає 19 років. Закінчила Law school of Temple University. Працює у Філадельфії адвокатом, є партнером адвокатського бюро. Ірина є першою і, поки що, єдиною жінкою, котра обійматиме посаду почесного консула у США.

Нагадаємо, нещодавно у Львові консулу Польщі погрожували вбивством ділки, які займаються Картою поляка.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі