У поліції назвали рецепт, як боротися із львівськими заторами

13 листопада 2019 Відео, Львів
Share Button
Фото: Варта-1
Начальник Управління патрульної поліції у Львівській області Роман Пилипенко запевняє, що є дієвий рецепт, як боротися із заторами та ДТП у Львові.

Про це поліцейський Роман Пилипенко повідомив у програмі «Великі перемовини з Олег Юліанович Радик» на ТРК Перший Західний.

https://www.facebook.com/1zahidTV/videos/2399989096921348/

«Боротися з проблемами ДТП і корками нам допоможе автоматична фіксація порушень правил дорожнього руху. Також допоможуть виділені смуги для громадського транспорту. Тобто ми прибираємо людський фактор з тої смуги, ставляться відеокамери і людина розуміє невідворотність покарання за своє правопорушення. Це не лише по смугам. Це те саме паркування у невстановлених місцях. Це ті самі порушення автобусами, коли автобус виїздить зі своєї смуги вліво без нагальної потреби ще збільшується корок в тій смузі, бо йому щось треба і він згадав. Тому доки на державному рівні не запрацює система автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху, то нам силами активістів, поліції і будь-кого буде вкрай важко боротися як з аварійністю, так і з якістю пересування по місту», – сказав Роман Пилипенко.

Читайте також: Львів знову в «корковому колапсі». Як вирішити проблему

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі