Львів’яни просять замінити відкриті смітники на підземні

20 квітня 2020 Львів
Share Button
Фото: ЛМР
Львів'яни просять замінити відкриті контейнерні майданчики для збору сміття на підземні з можливістю збору сортованих відходів. Спочатку пропонують провести заміну у Галицькому та Франківському районах, оскільки це райони щільної забудови, а смітники не відповідають санітарним нормам.

Відповідна петиція під назвою “Підземні контейнерні майданчики для збору ТПВ” з’явилась на сайті місцевих петицій сьогодні, 20 квітня.

“Відповідно до рішення виконавчого комітету ЛМР №1146 від 13.12.2019 «Про проведення конкурсу з визначення виконавців послуг з вивезення побутових відходів на адміністративній території м. Львова» Територіальна громада м. Львова звертається з вимогою щодо умов конкурсу з визначення виконавців послуг з вивезення побутових відходів на адміністративній території м. Львова”, – йдеться у тексті петиції.

У документі зазначається, що до початку оголошення конкурсу потрібно доручити відповідним структурним підрозділам ЛМР:

  1. Розмістити на офіційному Інтернет ресурсі схему розміщення та фактичний стан усіх контейнерних майданчиків для збору ТПВ у м. Львові
  2. Обов’язковою вимогою конкурсу має бути заміна діючих відкритих контейнерних майданчиків на підземні з можливістю збору сортованих відходів
  3. Визначені строки, кількість та по черговість заміни в межах календарного року щодо діючих відкритих контейнерних майданчиків на підземні коштом перевізника
  4. Пріоритет заміни визначити по районах м. Львова, а саме спочатку провести заміну у Галицькому та Франківському районах, оскільки це райони щільної забудови, а розміщення сміттєвих контейнерів у більшості випадків не відповідає санітарним нормам.
  5. Процес проведення конкурсу, підписання договору має бути публічним, а виконання зобов’язань висвітлюватись на офіційному інтернет ресурсі у вигляді звіту для територіальної громади м. Львова.
Наразі петицію підписали 24 особи з 500 необхідних.
Зазначимо, до кінця збору підписів залишилось
Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі