Львів’янин пропонує змінити рух на перехресті вулиць Городоцька-Сяйво. Петиція та ескіз

19 серпня 2019 Львів
Share Button
Ескіз. Автор: Денис Дмитрик
Львів’янин Денис Дмитрик зареєстрував електронне звернення до міської влади з вимогою реконструювати наявну транспортну розв’язку на сполученні вулиць Сяйво-Городоцька.

Відтак, триває збір підписів під петицією «Реконструкція існуючої транспортної розв’язки у двох рівнях та нової організації руху транспорту на сполученні вулиць Сяйво-Городоцька». Станом на 19 серпня петицію підписали 94 особи з 500 необхідних.

Петицію можна підписати в Єдиній системі місцевих петицій.

«Так як міст згідно з генпланом не використовується на 100%, а просто засипаний шлаком, у нижньому рівні, пропоную відновити його першочергове призначення і реорганізувати дорожній рух під міст», – зазначає автор петиції.

За його словами, це дозволить незалежно від напрямку руху розподілити транспортні потоки по своїх окремих смугах, і усунути «конфліктні точки» в пересіченнях усіх напрямків.

Також, певний львів’янин, відпадає потреба у світлофорах, що зменшить затори, зменшується аварійність за рахунок відсутності пересічень потоків.

Автор – Денис Дмитрик. Він також додав ескіз.

Дата початку збору підписів: 7 серпня 2019 р. До кінця збору підписів залишилось 48 днів.

Зазначимо, міст на вулиці Городоцькій відкрили трохи із запізненням через погодні умови. У пятницю транспорт пустили через міст, однак з обмеженням швидкості.

Нагадаємо топ петицій, на які триває збір підписів.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі