Львівська влада підтримала забудовника, а не громадських активістів

18 жовтня 2019 Львів
Share Button
Фото: zabudovnyk.com.ua
На вул. Струмок-Масарика дозволили будувати 14-поверхівку замість будинку на 7 поверхів, затвердженого попереднім планом.

За засіданні виконкому ЛМР 18 жовтня розгорівся скандал між громадськими активістами та представниками ТзОВ «Розвиток нерухомості» щодо висоти багатоквартирного житлового будинку. Активісти вимагали знести 7 поверхів будівлі, оскільки у попередньому плані планувалося звести 7-поверховий будинок, а надто висока будівля загороджує світло у дитячому садку, що поруч. Забудовник апелював, що має відповідне рішення суду щодо висоти будівлі, крім того, люди вже купили квартири на верхніх поверхах і навіть зробили тут ремонти.

Читайте також: Виконком дав зелене світло ще одній скандальній забудові

Після тривалих словесних перепалок виконком став на бік забудовника і прийняв рішення про затвердження будівництва на вул. Струмок – вул. Масарика, 7 ЖК «Струмок».

Нагадаємо, що 2014 року забудовник отримав містобудівні умови на таке будівництво, а від  січня 2015 року у ЛМР цю ділянку позначили зоною Г-3-1  – тобто, зоною дитячих шкільних установ та загальноосвітніх шкіл. На сьогоднішньому виконкомі озвучили думку, що це, мабуть, було зроблено випадково – закралась технічна помилка.

Читайте також: У Львові назвали мозаїки, які не можна знищувати

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі