Львівському медичному центру “Біокурс” анулювали ліцензію

21 вересня 2020 Здоров'я, Львів
Share Button
Фото з відкритих джерел
Львівському Медичному центру “Біокурс”, із більш ніж 30-річною історією, було анульовано ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики.

Зокрема, наказом Міністерства охорони здоров’я України від 18.09.2020 року за № 2127 анульовано ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за результатами позапланової перевірки дотримання Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики, видану приватному підприємству фірмі “Біокурс” (м. Львів, вул. Новаківського, буд. 8), на підставі Акта про виявлення недостовірності даних у документах, поданих суб’єктом господарювання разом із заявою про отримання ліцензії від 14.09.2020 року, повідомляє Вголос.

З цього можна зробити висновок, що МЦ “Біокурс” в період пандемії COVID-19 подає завідомо недостовірні дані на адресу МОЗ України з метою розширення діапазону своєї діяльності.

Більше того, як вбачається з офіційного сайту МЦ “Біокурс”, він розташований на першому поверсі житлового багатоквартирного будинку, без самостійного (окремого) входу, а відтак, усі відвідувачі медичного закладу (хворі, інфіковані, тощо) проходять загальним коридором у під’їзді будинку, що у свою чергу створює загрозу для життя і здоров’я не лише мешканцям будинку № 8 по вул. Новаківського, але й сусіднім будинкам, що суперечить нормам чинного законодавства України.

Як зазначає адвокат Стиранка М.Б., при проектуванні нових і реконструкції існуючих приміщень медичного призначення, вбудованих чи таких, що входять до складу інших типів будинків обов’язковими до застосування є Державні будівельні норми України (ДБН) В.2.2-10:2017.

Вимоги цих Норм є обов’язковими для юридичних та фізичних осіб-суб’єктів інвестиційної діяльності на території України незалежно від їх відомчого підпорядкування і форм власності. Відповідно до п.4.4 ДБН В.2.2-17. «Допускається розміщувати у житлових та громадських будинках: аптеки, жіночі консультації, стоматологічні поліклініки, кабінети лікарів загальної практики (сімейні лікарі) заклади первинної медико-санітарної допомоги (ПМСД) та інші кабінети лікарського прийому, в тому числі приватно практикуючих лікарів, які не мають у своєму складі рентгенівських кабінетів та інших джерел іонізуючого випромінювання, дерматологічні (косметологічні) кабінети (центри), роздавальні пункти молочних кухонь допускається розміщувати у житлових і громадських будинках за умови наявності окремого входу та дотримання протипожежних, санітарно-гігієнічних вимог, що забезпечують оптимальний режим експлуатації житлових та робочих приміщень».

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі