Львівський цирк може залишитися без тварин

09 жовтня 2019 Життя, Львів
Share Button
Фото: Львівський цирк
Виконавчий комітет Львівської міськради прийняв рішення «Про гуманне ставлення до тварин», яким визнає їхню експлуатацію в цирках та дельфінаріях неприпустимою. Відтак, місто підготує відповідне звернення до президента та прем’єр-міністра щодо невідкладного внесення змін до законодавства України у сфері захисту тварин.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міськради.

Окрім того, рішенням передбачено створення Центру для реабілітації тварин, які постраждали від жорстокого поводження, на території регіонального ландшафтного парку «Знесіння».

«Ми маємо зоокуток в парку «Знесіння» і будемо те все розширювати. Це питання на виконкомі буде першим», – сказав під час міської апаратної наради мер Львова.

Читайте також: Домівка врятованих тварин. Як у Львові дарують тваринкам друге життя

Тваринам не місце у цирку!Сьогодні на виконкомі визнали неприпустимою експлуатацію тварин у цирках та дельфінаріях. Це…

Gepostet von Андрій Садовий am Mittwoch, 9. Oktober 2019

Нагадаємо, раніше у Львові було прийнято рішення про заборону пересувних та інших мобільних цирків.

Читайте також: Де у Львові можна безкоштовно вакцинувати тварин

До слова, від використання тварин у циркових виставах повністю або частково відмовилися близько півсотні країн світу. Наприклад, загальнонаціональна заборона на експлуатацію тварин діє в Австрії, Угорщині, Великій Британії, Греції, Данії, Італії, Нідерландах, Хорватії, Чехії, Швеції, Фінляндії та Ізраїлі. Локальні заборони запроваджено в США, Австралії, Аргентині, Бразилії, Бельгії, Німеччині, Іспанії, Норвегії, Естонії тощо.

Довідково.

«Домівка врятованих тварин» розміщена на вул. Довбуша, 24 (територія регіонального ландшафтного парку «Знесіння»). Дістатись до неї можна, повернувши з вул. Кривоноса на вул. Довбуша, дійти до кінця вулиці і повернути направо. У липні минув рік, відколи тваринки отримали прихисток у Львові. Зараз у притулку близько 150 тваринок. 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі