Львівським журналістам дозволили їздити громадським транспортом в час карантину

07 квітня 2020, 18:00 Львів
Share Button
Фото: ІП «Діло»
У Львові журналісти можуть їздити в громадському транспорті, оскільки теж забезпечують життєдіяльність міста та доносять актуальну для мешканців інформацію.

Про це повідомила заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк, інформує сай ЛМР.

«Журналісти висвітлюють інформацію, яка важлива й необхідна для мешканців, – через радіо, телебачення, тому вважаю, що вони забезпечують життєдіяльність міста і мають право користуватися громадським транспортом в час карантину. Тільки з собою необхідно мати посвідчення і довідку з місця роботи», – заявила вона.

Пані Маруняк також рекомендувала звертатися на Гарячу лінію міста (за номером 1580) для роз’яснень про те, хто може їздити громадським транспортом в час карантину.

Також у Львові на час карантину тролейбусний маршрут № 27 не курсуватиме. Його роботу відновлять по закінченні обмежувальних заходів.

Нагадаємо: відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 2 квітня № 255 та рішення міської комісії з питань ТЕБ і НС, відсьогодні, 6 квітня, громадський транспорт Львова розпочинає працювати в режимі спецперевезень.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі