Мешканець Львівщини, якого судили за наркотики, заявив, що “вживання коноплі є його громадянською позицією”

02 грудня 2021, 15:09 Львів, Трафунки
Share Button
Фото з відкритих джерел
Суд призначив йому покарання у вигляді 5 років позбавлення волі.

Про це інформує Львівська обласна прокуратура.

“Закінчено судовий розгляд у кримінальному провадженні щодо 66-річного мешканця Жовківщини, якого обвинувачували у незаконному посіві та вирощуванні коноплі та незаконному придбанні та зберіганні наркотиків без мети збуту (ч. 2 ст. 309, ч. З ст. 309, ч. 2 ст. 310 КК України)”, — йдеться в повідомленні.

Чоловік на власному городі, що розташований в одному із сіл Львівського району, вирощував цілі плантації конопель. Загалом, під час першого обшуку за місцем проживання обвинуваченого, виявили понад 140 рослин конопель посіяних на городі, а також у горщиках у будинку фігуранта, де також знайшли більш ніж 6 кг канабісу.

Проте, після конфіскації правоохоронцями заборонених речовин, чоловік знову засіяв город. За місцем проживання обвинуваченого, під час повторного обшуку, було виявлено та вилучено 72 посіяні рослини коноплі та понад 1,5 кг канабісу.

Свою вину підсудний не визнав, пояснивши, що вживання коноплі є його громадянською позицією, оскільки така допомагає при лікуванні, при депресії, та вважає, що він не вчинив нічого незаконного.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі