«Мостиський сухий порт» стане індустріальним парком

27 липня 2021, 20:10 Львів
Share Button
Фото: ЛОДА
Сьогодні, 27 липня, індустріальний парк «Мостиський сухий порт» включили до офіційного реєстру індустріальних парків України

За результатами засідання профільної міжвідомчої комісії  було прийняти рішення про реєстрацію під номером 52  індустріального парку “Мостиський Сухий Порт” ініціатором створення якого виступила Мостиська міська рада. Про це написав Євген Шаповалов на своїй сторінці у Фейсбуку.

Загальна площа території комплексу індустріального парку становитиме 34,5 га. Строк на який створюється індустріальний парк – 30 років.

Основними сферами діяльності на території ІП передбачаються:

  • виробництва полімерних будівельних матеріалів;
  • меблеве виробництво;
  • виробництво машин та приладів електротехнічної промисловості;
  • лісопильні.

“Зараз під очікуване прийняття законопроекту 4416-1 відбувається пожвавлення процесів створення індустріальних парків, зокрема і що створюються за приватний капітал”, — йдеться в повідомленні.

Також для того щоб індустріальні парки стали повноцінними драйверами економіки територій необхідно також внести зміни до Податкового Кодексу України щодо більших пільг та преференцій для учасників ІП. Зокрема надати можливість ОМС встановлення податкових пільг по місцевим податкам для учасників ІП без проходження регуляторної процедури.

«Це 9-й індустріальний парк на території Львівщини та перший проєкт такого масштабу в області», – наголосили у відділі інвестиційної політики Львівської ОДА.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі