На Львівщині дозволили відкривати дитячі садки

13 липня 2020 Життя, Здоров'я, Львів
Share Button
Фото ілюстративне
У зв'язку із поліпшенням ситуації із захворюваністю на Covid-19 на Львівщині дозволили чергове послаблення карантину. В області відновлять роботу дитсадків та закладів культури, окрім театрів та кінотеатрів.

Відповідне рішення прийняла обласна комісія ТЕБ і НС на засіданні у понеділок, 13 липня, повідомляє Захід.нет.

Таке рішення обласні чиновники пояснили тим, що Львівська область перестала бути регіоном із значним поширенням Covid-19 та, відповідно до постанови уряду, підпадає під критерії послаблення карантину. Водночас, є певні побоювання щодо роботи кінотеатрів та театрів.

Як повідомив заступник голови ЛОДА Іван Собко за підсумками комісії, в області дозволили роботу дитсадків не залежно від форми власності, а також закладів культури, окрім кінотеатрів та театрів. Дозволено віновити роботу інклюзивно-ресурсних центрів. Робота закладів громадського харчування та розважальних закладів залишається обмеженою у часі до 23:00.

Директор департаменту охорони здоров’я Орест Чемерис пояснив, що відкривати кінотеатри та театри наразі не дозволили, оскільки є ризики щодо перебування людей протягом тривалого часу в закритому приміщенні. Також під забороною залишається робота дитячих закладів оздоровлення.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі