На Львівщині гастарбайтери з Харківщини за гроші масово вбивають собак та котів

09 Жовтня 2019 Львів, Світ тварин
Share Button
Фото ілюстративне
Колишні працівники харківського притулку для тварин, які для регулювання чисельності безпритульних собак та котів застосовують масову евтаназію (позбавлення життя), працюють у Львівській області.

Про це повідомила очільниця ЛКП «Лев» Оксана Кошак у Facebook, зокрема про те, що вони «попрацювали» спочатку у Турці, а відзавтра (10 жовтня,  – ред.) ще й у Новому Роздолі.

«Мене дивують дві речі:

1) Чому, якщо організація сповідує нібито гуманну модель регулювання кількості тварин, не замовляється для роботи у тому ж Харкові чи інших областях східного, південного або ж центрального регіону? Їм туди ближче їхати, безпритульних собак які потребують вакцинації та стерилізації там дуже багато.

2) Єдиним можливим варіантом прозорої роботи у представників із Харкова є відповідь: “нехай люди приходять, сидять з нами, дивляться, як ми працюємо, і чи справді собак вакцинуємо та стерилізуємо». Від прозорого механізму компанії Animal.id-info, який застосовується у ЛКП «Лев», КП «Ласка» та інших, власники організації категорично відмовилися», – написала Кошак.

Також очільниця ЛКП «Лев» додала, що вона за «здорову конкуренцію», але розуміє її тоді, коли присутня економічна доцільність або важлива стратегічна ціль.

«Економічне підґрунтя не зрозуміле, адже виходячи з інформації вартості процедур на одну тварину, то від подорожі Харків–Турка–Новий Роздір–Харків покриваються хіба що затрати на пальне, а з чого беруться кошти на зарплату персоналу, медикаменти, корми, добові, не відомо. Підозрюю, ціль інша. І дуже б хотілося вірити, що вона не полягає у поступовому зміщенні акценту від гуманного регулювання чисельності безпритульних тварин Західного регіону в темну сторону безповоротного вилову Харківщини», – підсумувала Кошак.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі