На Львівщині керівник відділення банку підробляв документи та отримував премії

19 травня 2022, 17:45 Львів
Share Button
Фото: умовне
Таким чином він незаконно отримав 100 тисяч гривень.

33-річний львів’янин, керівник відділення однієї з банківських установ, незаконно копіював цифрові електронні підписи керівників юридичних осіб, які надалі використовував для імітації документообігу. Про це повідомляють в поліції Львівщини.

Зазначається, що потім зловмисник вносив в електронну мережу банку неправдиву інформацію про залучення нових клієнтів, за що йому нараховувались бонуси або додаткові премії. Таким способом зловмисник незаконно отримав від банку нарахування на близько 100 тисяч гривень.

Слідчі повідомили керівнику установи про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.362 (Несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп’ютерах), автоматизованих системах, комп’ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї) Кримінального кодексу України.

Чоловіку загрожує штраф від двох тисяч до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до двох років.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі