У Славському посадовців запідозрили у незаконній роздачі 26 га земель лісового фонду

03 лютого 2022, 18:16 Львів
Share Button
Фото - з відкритих джерел
Слідчий суддя Личаківського районного суду Львова наклав арешт на речі та документи, які вилучили під час обшуків у ТОВ «Геоарх Проект», Славського лісгоспу і Славської селищної ради.

Як повідомляють Наші гроші Львів, йдеться про можливе незаконне вилучення з лісового фонду і передачу у приватну власність 26,5 га землі.

Відомо, що відповідно до ухвали суду, 25 січня в рамках провадження, що веде Територіальне управління Державного бюро розслідувань Львова, провели обшуки.

Слідчі підозрюють, що директор «Славського лісового господарства» разом із головою Славської селищної ради нібито розробили схему щодо відведення земель лісового фонду.

У ході слідства виникла версія, що вони могли домовитись із місцевими жителями, щоб ті за винагороду написали заяви на отримання земельних ділянок під селянське господарство.

Після цього посадовці залучили «Геоарх Проект», яке не вказало в документах, що мова йде про землі лісфонду.

Далі голова селищної ради нібито повпливав на депутатів, аби ті проголосували за відведення ділянок. А підставні отримувачі потім переоформили ділянки на інших осіб.

В ухвалі вказано, що таким чином передали в приватну власність 22 ділянки площею 26,5 га.

Відомо, що деякі вказані земельні ділянки не мають визначеного права власності, однак відомо, що двома найбільшими наділами володіє ТОВ «Буран-прогрес», яке належать Володимиру Сліпченко (60%) та Олександру Ступаку (40%).

Ще дві земельні ділянки перебувають у власності фірм «Рожанка парк» та «Нова Рожанка».

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі