На Львівщину їде прем’єр-міністр через зрив опалювального сезону у Новому Роздолі

13 листопада 2019 Львів
Share Button
Сьогодні, 13 листопада, Новояворівськ та Новий Розділ відвідає прем’єр-міністр України Олексій Гончарук. Усе через зрив опалювального сезону у цих містах.

Про це повідомляє пресслужба Львівської облдержадміністрації.

Також про приїзд повідомив у Facebook народний депутат Тарас Батенко.

«Переговорив з прем’єр-міністром України, він буде сьогодні в Новому Роздолі. Визначена Урядом дочка НАК “Нафтогаз”, яка замінить управителя ПП “Гарант Енерго М”. Але я думаю, що прем’єра досі дезінформують посадові особи області, подають неповну інформацію, видають бажане за дійсне. Тому що досі, попри запізніло оголошений стан надзвичайної ситуації, ЖОДНІ альтернативні теплокомунальники не приступили до випробування мереж ТЕЦ, закачування води і ліквідації ПРОРИВІВ! МІСТО ЗАМЕРЗАЄ! Сподіваюсь, що приїзд пана Гончарука все кінцево розблокує, інакше до трагедії не минути!», – написав Батенко.

Нагадаємо, ситуацію з опалювальним сезоном у Новояворівську та Новому Роздолі визнали надзвичайною техногенного характеру. Таке рішення прийняли 8 листопада під час  позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Як повідомив голова Львівської облдержадміністрації Маркіян Мальський, підприємство «Гарант Енерго М» не виконало доручень щодо запуску системи теплопостачання у містах Новояворівськ та Новий Розділ.

Читайте також: В уряді запевнили, що Новий Розділ і Новояворівськ будуть з теплом

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі