На площі Двірцевій облаштовують сквер та фонтан

02 червня 2020 Львів
Share Button
Фото ЛМР
На пл. Двірцевій тривають завершальні роботи з реконструкції.

Минулого року завершили роботі на правій частині площі, а цього року тривають роботи на лівій частині – облаштування скверу і фонтану. У зв’язку з цим перекрито ліву частину площі, повідомляє пресслужба ЛМР.

«Минулого року ми виконали роботи на основній частині площі Двірцевої. Це роботи, які стосувалися облаштування інфраструктури для громадського транспорту — виділені смуги для громадського транспорту, трамвайні колії, платформи трамвайні і автобусні, для посадки і висадки пасажирів, міжнародна станція на 5 платформ. Також було встановлено європейську контактну мережу, яка вперше в Україні застосована. Це все було запущено на початку грудня минулого року, і зараз успішно працює. Натомість цього року плануємо завершити вже всі роботи — це фонтан, сквер і заїзди. За сприятливих погодних умов у липні могли б завершити”, — розповів Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

До кінця цього року також, за словами міського голови Львова, має бути відремонтована і вул. Чернівецька.

«Думаю, на липень завершиться етап, що включає у себе сквер та фіналізацію площі біля скверу. До кінця цього року має бути повністю відремонтована вул. Чернівецька. На жаль, зараз дозволи на початок робіт дає тільки київське ДАБІ, і вже місяць часу вони затягують процес отримання дозволу. Але все буде добре, і цього року Львів отримає прекрасний подарунок — фінально зроблену площу. Коли ми збудували новий термінал аеропорту, то завжди були нарікання, що на вокзалі не красиво. Сьогодні вже всі, хто приїжджають до Львова поїздом, будуть милувати своє око прекрасною гармонією, бо ніде нема такої краси та такої площі. Багато з інших міст хочуть зробити у себе таку репліку, але це буде лише репліка, а оригінал — у Львові”, — прокоментував мер Львова Андрій Садовий.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі